Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Ropczyce

Kolorowy pasek

Jednostki pomocnicze

Sołectwo Okonin

Sołectwo Okonin - Rada Sołecka: 1. Wiesław Kipa - Sołtys, 2. Ilona Baran, 3. Jacek Bochenek, 4. Jan Cebulski, 5. Zuzanna Depowska, 6. Urszula Karaś, 7. Wiesław Plezia, 8. Ryszard Zakrzewski.

Sołectwo Niedźwiada

Sołectwo Niedźwiada - Rada Sołecka: 1. Piotr Raś - Sołtys, 2. Zbigniew Bereś, 3. Stanisław Cabaj, 4. Genowefa Ciosek, 5. Łucja Drozd, 6. Krzysztof Kosiński, 7. Kazimierz Mądro, 8. Stanisław Wrona.

Sołectwo Mała

Sołectwo Mała - Rada Sołecka: 1. Arkadiusz Bęben - Sołtys, 2. Mateusz Chmura, 3. Tadeusz Książek, 4. Bogdan Madeja, 5. Janusz Orkisz, 6. Grzegorz Papier, 7. Stanisław Strzałka, 8. Jolanta Zając.

Sołectwo Łączki Kucharskie

Sołectwo Łączki Kucharskie - Rada Sołecka: 1. Lesław Reguła - Sołtys, 2. Barbara Cieśla, 3. Edward Marć, 4. Lidia Nykiel, 5. Elżbieta Pawłowska, 6. Jan Raś, 7. Małgorzata Zapał, 8. Robert Zapał.

Sołectwo Lubzina

Sołectwo Lubzina - Rada Sołecka: 1. Andrzej Cierpiał - Sołtys, 2. Władysław Cieślik, 3. Stanisław Golonka, 4. Mirosław Harchut, 5. Krzysztof Kosiński, 6. Janusz Kopala, 7. Augustyn Olech, 8. Wiesław Wójcik.

Sołectwo Gnojnica Wola

Sołectwo Gnojnica Wola - Rada Sołecka: 1. Marek Fic - Sołtys, 2. Kacper Darłak, 3. Zenon Drozd, 4. Ryszard Fic, 5. Stanisław Fic, 6. Michał Guzik, 7. Andrzej Pieprzak, 8. Stanisław Zegar.

Sołectwo Gnojnica Dolna

Sołectwo Gnojnica Dolna - Rada Sołecka: 1. Piotr Bochenek - Sołtys, 2. Zenon Charchut, 3. Wacław Godek, 4. Zenon Kołbuc, 5. Tomasz Madura, 6. Wojciech Mastej, 7. Marek Ochał, 8. Wiesław Zawiślak.

Sołectwo Brzezówka

Sołectwo Brzezówka - Rada Sołecka: 1. Stanisław Ostafin - Sołtys, 2. Jolanta Bukowska, 3. Jan Depowski, 4. Wioletta Ironside, 5. Robert Kisiel, 6. Witold Kołodziej, 7. Eugeniusz Nowakowski, 8. Barbara Tokarz.

Osiedle Witkowice

Osiedle Witkowice - Zarząd Osiedla: 1. Maria Golenia - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Wiesław Baranowski, 3. Krzysztof Bykowski, 4. Jan Drozd, 5. Józef Drozd, 6. Janusz Kot, 7. Beata Magdoń, 8. Jerzy Stępień.

Osiedle Św. Barbary

Osiedle Św. Barbary - Zarząd Osiedla: 1. Wiesław Strączek - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Wioletta Czemarnik, 3. Kazimierz Draus, 4. Jan Kukla, 5. Henryk Niedźwiedź, 6. Józef Pipała, 7. Emil Popielarz, 8. Kazimiera Skóra. 

Osiedle Śródmieście

Osiedle Śródmieście - Zarząd Osiedla: 1. Tadeusz Miąso - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Wojciech Drzymała, 3. Bogdan Kosydar, 4. Władysław Kozub, 5. Kazimierz Kozubowski, 6. Tadeusz Sowa, 7. Marcin Malinowski, 8. Stanisław Wójcik.

Osiedle Północ

Osiedle Północ - Zarząd Osiedla: 1. Imelda Sobańska - Przewodnicząca Zarządu Osiedla, 2. Wiesław Baran, 3. Tadeusz Kośmider, 4. Dorota Kotyńska, 5. Kazimierz Świętoń, 6. Krystyna Wieczorek, 7. Grzegorz Wojtas, 8. Florian Żuczek.

Osiedle Pietrzejowa

Osiedle Pietrzejowa - Zarząd Osiedla: 1. Kazimierz Niedźwiedź - Przewodniczący Zarządu Osiedla. 2. Edward Czochara, 3. Bronisława Draus, 4. Wiesława Feret, 5. Janusz Majka, 6. Edward Stachnik, 7. Jacek Stachnik, 8. Anna Zięba.

Osiedle Granice

Osiedle Granice - Zarząd Osiedla: 1. Wojciech Niwa - Przewodniczący Zarządu Osiedla 2. Adam Darłak, 3. Beata Dziuban, 4. Ryszard Hendzel, 5. Marek Kopala, 6. Stanisław Kosydar, 7. Piotr Pluta, 8. Piotr Raś.

Osiedle Czekaj

Osiedle Czekaj - Zarząd Osiedla: 1. Jacek Róg - Przewodniczący Zarządu Osiedla, 2. Krzysztof Bacoń, 3. Halina Chwaszcz, 4. Paweł Gancarz, 5. Dariusz Herbut, 6. Jan Majka, 7. Krystyna Sroka, 8. Robert Strychalski.

Osiedle Chechły

Osiedle Chechły - Zarząd Osiedla: 1. Elżbieta Rachwał - Przewodnicząca Zarządu Osiedla, 2. Dawid Baj, 3. Edyta Florek - Syniec, 4. Małgorzata Kmieć, 5. Andrzej Mosior, 6. Wioletta Rudka, 7. Jerzy Schab, 8. Ireneusz Wójciak.

Osiedle Brzyzna

Osiedle Brzyzna - Zarząd Osiedla: 1. Marcin Pociask - Przewodniczący Zarządu Osiedla. 2. Marek Bykowski, 3. Arkadiusz Chlewicki, 4. Wiesław Grabowy, 5. Bogusław Kujda, 6. Wiesław Lisak, 7. Mieczysław Potwora, 8. Aleksander Zięba.

 

 

Metadane

Źródło informacji:Ireneusz Jasik
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Ireneusz Jasik
Data wprowadzenia:2017-09-17 17:16:09
Opublikował:Ireneusz Jasik
Data publikacji:2017-09-17 17:25:37
Ostatnia zmiana:2019-04-19 10:40:28
Ilość wyświetleń:2790

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij